ZIMOWANIE

USŁUGI

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową usługę̨ zimowania łodzi motorowych oraz skuterów wodnych dzięki tej usłudze nie musisz się̨ martwić o przygotowanie i przechowanie swojej łodzi zimą. Każda przyjęta na serwis zimowy łódź́ poddawana jest kompleksowej inspekcji w celu ustalenia z właścicielem zakresu koniecznych napraw oraz możliwych modyfikacji.

Jak wygląda zimowanie?
Przed przyjęciem pojazdu do zimowania, w obecności jego właściciela oraz przedstawiciela firmy, sporządzany jest opis i dokumentacja fotograficzna stanu technicznego, a następnie umowa przechowania.
Nasze prace rozpoczynamy od dokładnego umycia kadłuba oraz wizualnej inspekcji jachtu.Na złyczenie klienta możemy dokonać́ kompleksowego przeglądu jednostki napędowej, dokonać́ wszelkich niezbędnych napraw i konserwacji zbiorników wodnych, ścieków lub urządzeń́ takich jak np. ogrzewanie czy klimatyzacja każdy jacht jest ustawiany na specjalnym łożu lub przyczepie w naszym hangarze. Przez cały okres przechowywania odbywają̨ się̨ regularne kontrole stanu naładowania akumulatorów.
Teren jest stale monitorowany i ubezpieczony.
Dostęp do pojazdu możliwy jest wyłącznie w obecności pracownika firmy.