Zimowanie

Zostaw łódź pod naszą opieką

Jedną z usług, które oferujemy klientom, jest zimowanie łodzi motorowych oraz skuterów wodnych. Dzięki temu kompleksowemu rozwiązaniu nie musisz się martwić o przechowywanie i przygotowanie swojej łodzi na zimę. 

Jak to działa? 

Każda przyjęta na serwis zimowy łódź poddawana jest kompleksowej inspekcji, aby ustalić z właścicielem zakres rekomendowanych napraw oraz możliwych modyfikacji.

W obecności właściciela pojazdu oraz naszego przedstawiciela sporządzany jest opis i dokumentacja fotograficzna stanu technicznego, a następnie umowa przechowania.

Prace rozpoczynamy od dokładnego umycia kadłuba oraz inspekcji wizualnej. Na życzenie możliwy jest kompleksowy przegląd jednostki napędowej, pozostałe naprawy, konserwacja zbiorników wodnych i innych urządzeń (np. ogrzewanie, klimatyzacja). 

Każda jednostka zostaje ustawiona na specjalnym miejscu w naszym hangarze - miejsce jest stale monitorowane i ubezpieczone. Przez cały okres przechowywania przeprowadzamy regularne kontrole stanu naładowania akumulatorów.

Image

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź