Nasz zespół

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji

Tomasz Landowski
Dyrektor Liberty Marine

Absolwent Gdańskiego AWF (specjalizacja: żeglarstwo) oraz UG o/Sopot (Finanse i Rachunkowość). Od wielu lat związany z branżą marynistyczną. Pierwsze szlify i stopnie żeglarskie zdobywał już w liceum. Potem studia związane z wodą. W 1998 roku pierwsza praca w branży marynistycznej. Posiada liczne certyfikaty i patenty: motorowodny sternik morski, sternik jachtowy, instruktor PZŻ, certyfikowany płetwonurek i motocyklista. Marzenie Tomka: przepłynąć solo Atlantyk.

LINDA SZWERTNER

Zawsze najbardziej aktualne, szczegółowe informacje o produktach i ofercie, a przy tym ogromne zamiłowanie do sportów wodnych oraz zaangażowanie w ważne projekty. Linda Szwertner to specjalistka sprzedaży Liberty Marine, uczestnicząca w inicjatywie Płyniemy Polsko. Jako jedyna kobieta startuje w #ProjektBałtyk, który polega na przepłynięciu po raz pierwszy Morza Bałtyckiego na skuterach wodnych, z Kołobrzegu do portu w Szwedzkim Ystad i z powrotem.  a po nocy wrócić tą samą trasą do Polski.

Remigiusz Łoś

Pasjonat żeglarstwa. Kapitan jachtowy i motorowodny. Instruktor żeglarstwa i sportów motorowodnych, ale i zapalony motocyklista. Zawodowo manager z wieloletnim doświadczeniem, w tym zasiadający w organach spółek prawa handlowego. Od kilkunastu lat ściśle związany z Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS w Gdańsku. Absolwent Politechniki Gdańskiej. Ojciec dwóch fantastycznych córek.

IGOR WALASIK

Igor posiada 6 lat doświadczenia w zarządzaniu autoryzowanym serwisem marek Premium. Obecnie Manager serwisu Yamaha Marine w Łodzi. Obsługa posprzedażowa na najwyższym poziomie to jeden z ważniejszych elementów w pracy zespołu. Na co dzień pasjonat sportu i motoryzacji.

MATEUSZ PIELUŻEK

Mateusz posiada imponujące doświadczenie w branży, dzięki czemu doskonale zna potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Obecnie pracuje u nas w salonie w Łodzi, gdzie służy swoją wiedzą i profesjonalizmem, pomagając klientom w wyborze najlepszych produktów dla ich potrzeb. Zawsze stara się zapewnić najlepszą obsługę i doradztwo, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupów.

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź