Nasz zespół

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji

KAROLINA GOGOLEWSKA

7 lat doświadczenia w branży oraz pasja do pływania czynią Karolinę ekspertką, która imponuje szeroką wiedzą i umiejętnością zastosowania jej w praktyce. Karolina wspiera inicjatywę Płyniemy Polsko, łączącą popularyzację sportów motorowodnych i żeglarstwa ze zbiórką środków na sprzęt do nurkowania i zajęcia dla osób z porażeniem mózgowym i autyzmem. Projekt wieńczą coroczne Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Skuterach Wodnych. Jako reprezentantka Yamaha Motor Polska, Karolina startuje w rajdzie na FX SVHO Cruiser. 

LINDA SZWERTNER

Zawsze najbardziej aktualne, szczegółowe informacje o produktach i ofercie, a przy tym ogromne zamiłowanie do sportów wodnych oraz zaangażowanie w ważne projekty. Linda Szwertner to specjalistka sprzedaży Liberty Marine, uczestnicząca w inicjatywie Płyniemy Polsko. Jako jedyna kobieta startuje w #ProjektBałtyk, który polega na przepłynięciu po raz pierwszy Morza Bałtyckiego na skuterach wodnych, z Kołobrzegu do portu w Szwedzkim Ystad i z powrotem.  a po nocy wrócić tą samą trasą do Polski.

WITEK SZELĄGOWSKI

Witek odpowiada za serwis i naprawy w Liberty Marine. Liczne szkolenia, w tym oficjalny certyfikat Yamaha, pozwalają nam oferować najwyższej jakości obsługę posprzedażną: zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo. 

IGOR WALASIK

Igor posiada 6 lat doświadczenia w zarządzaniu autoryzowanym serwisem marek Premium. Obecnie Manager serwisu Yamaha Marine w Łodzi. Obsługa posprzedażowa na najwyższym poziomie to jeden z ważniejszych elementów w pracy zespołu. Na co dzień pasjonat sportu i motoryzacji.

MATEUSZ PIELUŻEK

Mateusz posiada imponujące doświadczenie w branży, dzięki czemu doskonale zna potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Obecnie pracuje u nas w salonie w Łodzi, gdzie służy swoją wiedzą i profesjonalizmem, pomagając klientom w wyborze najlepszych produktów dla ich potrzeb. Zawsze stara się zapewnić najlepszą obsługę i doradztwo, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupów.