Kariera

Mechanik pojazdów motorowodnych

Twój zakres obowiązków

  •  obsługa / serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników zaburtowych, skuterów wodnych i łodzi motorowych,
  •  montaż silników zaburtowych i osprzętu,
  •  wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych,
  •  ocena stanu technicznego,
  •  diagnostyka usterek,
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych.

Nasze wymagania

  •  posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w segmencie Marine (skutery wodne i silniki zaburtowe),
  • posiadasz doświadczenia w naprawie pojazdów, w tym w naprawie silników i chciałbyś nabyć umiejętności obsługi i serwisu pojazdów motorowodnych,
  •  posiadasz umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  •  lubisz ludzi, zarażasz optymizmem, myślisz kreatywnie,
  • jesteś systematyczny i dokładny.

To oferujemy

  •  zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia techniczne i produktowe),
  •  możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bogaty pakiet sportowo-rekreacyjny,
  • grupowe ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  •  rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach,
  •  przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów szeroko pojętych pojazdów motorowych, w tym również pojazdów motorowodnych.

Liberty Corp. z o.o.

Firma Liberty Corp. powstała w 2006 roku w Łodzi, z pasji do motocykli i sportów motocyklowych. Firmie od samego początku przyświecała idea stworzenia miejsca, w którym fani sportów motocyklowych znajdą szeroką ofertę̨ czołowych producentów motocyklowych i zostaną kompleksowo obsłużeni w zakresie doradztwa, sprzedaży i serwisu motocykli, części motocyklowych oraz odzieży i akcesoriów motocyklowych. Tak powstała należąca do Liberty Corp. sieć multimarkowych salonów Liberty Motors mających w swojej ofercie motocykle i akcesoria topowych marek: Aprilia, BMW Motorrad, Ducati, Harley-Davidson, Husqvarna, KTM, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa oraz Yamaha.

W wyniku dynamicznego rozwoju, w kolejnych latach rozwinięto ofertę motocyklową stając się właścicielem włoskiej marki odzieży motocyklowej Spyke oraz uzyskując status wyłącznego importera motocykli Ducati na rynek Polski oraz wyłącznego importera motocykli i skuterów marek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa na rynek polski, litewski, łotewski i estoński.

W międzyczasie rozszerzono działalność Liberty Corp. o produkty i usługi związane ze sportami motorowodnymi oferowanymi w salonach pod nazwą Liberty Marine. W ofercie znajdują się m.in. łodzie i jachty motorowe, skutery wodne, silniki zaburtowe i akcesoria światowych producentów, takich jak Yamaha, Yamarine, Sealver, Zodiac, Jeanneau i Buster.

Salony sprzedaży Liberty Motors oraz Liberty Marine znajdują się w Piasecznie, Warszawie, Łodzi i Wrocławiu, a biura Liberty Corp. ulokowane są w Łodzi oraz Piasecznie.

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź

    Skontaktuj się

    Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

    kontakt@libertymarine.pl

    +48
    Szukaj