Gotowe do odbioru

Jachty dostępne od ręki

Cena: sprawdź dostępność

MAREX 310 SUN CRUISER


Wszechstronny kokpit pełen ekscytujących niespodzianek

Model 310 Sun Cruiser został zaprojektowany tak, aby zapewniać idealne połączenie komfortu i przestrzeni dla rodziny i przyjaciół. Jest to idealna łódź kabinowa dla 4 osób z możliwością przyjęcia na pokład do spania 2 dodatkowych gości.

Model 310 Sun Cruiser posiada przestronny kokpit połączony z salonem. Dzięki dużemu stołowi i wygodnym siedzeniom możesz cieszyć się rejsem w towarzystwie nawet 10 osób. Ponadto stół można obniżyć, a siedzenia łatwo przekształcić miejsce do opalania lub dodatkową przestrzeń do spania. Skierowany do przodu fotel drugiego sternika pozwala towarzyszyć kapitanowi podczas żeglowania.

"Palące słońce czy zimny wieczór?

Nie pozwól, aby pogoda popsuła Twój żeglarski nastrój! Model 310 SC zapewnia elastyczność dzięki najszybszemu na świecie systemowi rozkładanego zadaszenia oraz przesuwanym szyberdachom. Sprawia to, że sezon żeglarski może trwać jeszcze dłużej, a Ty zyskujesz niezapomniane wrażenia z życia na morzu."

Ławki na platformach do pływania szybko staną się Twoim ulubionym miejscem relaksu w słoneczne dni. Umieszczone poniżej bakisty mogą być używane do przechowywania sprzętu do wędkowania lub nurkowania, sprzętu cumowniczego itp.

Model 310 wyposażony jest w najszybciej na świecie rozkładane zadaszenie, które umieszczono w bocznych schowkach wokół kokpitu. Dzięki temu można je łatwo rozciągnąć niczym zasłonę. To wydajne rozwiązanie pozwala na rozstawienie zadaszenia w ciągu zaledwie kilku sekund.

Jeśli chodzi o nagrody, Marex 310 Sun Cruiser zdobył tytuł Motorboat of the Year w kategorii Sport Cruiser do 45 stóp. Ponadto jest laureatem nagrody  European Powerboat of the Year w 2017 r. oraz nagrody German Design Award w 2018 r. za wkład wniesiony w obszarze designu i funkcjonalności.

Drzwi do kokpitu na pawęży, szerokie przejścia, wysokie burty i poręcze zapewniają doskonałą ochronę, dzięki czemu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo dzieci na pokładzie.

Na dolnym pokładzie znajdują się dwie kabiny z obszernymi  dwuosobowymi łózkami i szafami. Duże okna w kadłubie oraz świetlik w kabinie głównej zapewniają naturalne światło i potęgują poczucie przestrzeni. Świetnie wykończona łazienka zapewnia wysoki komfort wszystkim gościom na pokładzie.

Łódź wyposażona została w unikalnie zaprojektowane drzwi zejściówki prowadzące do kuchni. Jest to obszerne i przestronne przejście łączące kuchnię z kokpitem, sprzyjając spotkaniom towarzyskim. Podczas gotowania szef kuchni nadal jest częścią reszty grupy i może uczestniczyć we wszystkich aktywnościach. Wszelkie opary i zapachy odprowadzane są natomiast przez otwór nad blatem i szyberdach

Łódź daje poczucie wyjątkowej jakości dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, w tym drewnianych wykończeń na pokładzie, takich jak stół z uchwytami na kubki, drzwi czy podłoga z drewna jesionowego i tekowego.

Lodówka i zamrażarka o pojemności 140 litrów zostały wkomponowane w przestrzeń pod fotelem drugiego sternika. Można z nich korzystać przez długi czas, nawet z dala od źródła prądu, dzięki zastosowanym na dachu panelom słonecznym.

specyfikacja techniczna

Masa 4500 kg
Długość 9.46 m
Długość całkowita 9.46 m
Długość kadłuba 3.22 m
Zanurzenie 3.22 m
Liczba pasażerów 8
Zbiornik paliwa 440 l
Zbiornik wody 280 l
Maks. Prędkość 35 w
Prędkość marszowa 26 w
Kabiny / Pokoje 2
Łazienki 1
Koje 4+2
Wysokość w salonie 2,05 m
Wysokość przedniej kabiny 1,85 m
Łóżko w przedniej kabinie 1,55 x 2,10 m
Łóżko w środkowej kabinie 1,60 x 2,00 m
Certyfikat B
Akumulatory 3 + 1 (380 Ah)
Zbiornik ścieków 150 l
Typ kadłuba łódź ślizgowa

unikalne rozwiązania

Sprytne zadaszenie 

Najszybszy na świecie system zadaszenia zamyka się przez pociągnięcie z bocznych pionowych schowków wokół kokpitu, jak zasłony. To niezwykle elastyczne rozwiązanie pozwala rozłożyć dach w kilka sekund.

wyposażenie

 • Antifouling
 • Ładowarka (30 A)
 • Połączenie nabrzeżne
 • Akumulatory 3 + 1 (385 Ah)
 • Elektryczna pompa zęzowa
 • Inteligentne zadaszenie
 • Zasłony
 • Elektryczne włączniki
 • Monitorowanie stanu akumulatorów
 • Alarmy przeciwpożarowe
 • Lodówka (130 l)
 • Kuchenka gazowa
 • Bojler (40 l)
 • Interceptory
 • Ster strumieniowy dziobowy (4 KM)
 • Radio z głośnikami Fusion
 • Prysznic na platformie pływackiej
 • Wycieraczki przedniej szyby
 • Antena TV
 • Elektryczne opróżniania toalety
 • Wskaźnik zapełnienia zbiornika na ścieki

 

nagrody

Publiczność złożona z ponad 250 międzynarodowych gości obejrzała galę nagród Motor Boat, wręczanych w ośmiu kategoriach. Wszystkie wygrane i nominowane maszyny zostały przetestowane. Marex 310 Sun Cruiser zdobył nagrodę Motorboat of the Year 2017 w kategorii Łódź sportowa do 14 metrów. 

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ PIELUŻEK

LIBERTY MARINE ŁÓDŹ
UL. DĄBROWSKIEGO 207/213
SALON – MATEUSZ PIELUŻEK
+48 723 733 185
MATEUSZ.PIELUZEK@ LIBERTYMOTORS.PL

Tomasz Landowski

Liberty Marine Gdańsk
SALON – TOMASZ LANDOWSKI
+48 885 558 136
tomasz.landowski@ libertymarine.pl
Dyrektor Projektu Liberty Marine

Remigiusz Łoś

Liberty Marine Gdańsk
SALON – REMIGIUSZ ŁOŚ
+48 887 773 387
remigiusz.los@ libertymarine.pl

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź