Gotowe do odbioru

Jachty dostępne od ręki

Cena: od 135 400€ netto (sprawdź dostępność)

Kolor: biały

JEANNEAU MERRY FISHER 895 SERIES 2


Wypady na morze z gwarancją spokoju
Od wysp skandynawskich przez plaże Miami po archipelagi w Zatoce Tajlandzkiej... Merry Fisher 895 Series 2 zaprasza do komfortowego podróżowania z gwarancją pełnego spokoju. Dzięki przestronnym, jasnym i wielofunkcyjnym przestrzeniom ta łódź motorowa to gwarancja udanych wypadów oraz rejsów rodzinnych.

Przemyślana konstrukcja dla większego komfortu
895 Series 2 na nowo interpretuje wszystkie zalety, które były podstawą światowego sukcesu linii Merry Fisher. Model ten oferuje modułowe przestrzenie oraz możliwość bezpiecznego i łatwego poruszania się po pokładzie dla całej rodziny. Ta łódź o długości 8 metrów zaskakuje też możliwościami zakwaterowania – dzięki dwóm oddzielnym kabinom i przestronnej łazience oraz salonowi, który przekształca się w podwójną koję, może pomieścić na pokładzie nawet sześć osób.

Projekt inspirowany flagowcami
Ta nowa wersja wyróżnia się wydłużoną linią inspirowaną większymi modelami nowej generacji. Nowoczesne okna o charakterystycznym designie w kadłubie i nadbudówce płynnie integrują się z potężną, sportową sylwetką. Nowy kadłub umożliwia ślizg z prędkością 20 węzłów, którą można łatwo uzyskać dzięki dwóm silnikom 2 x 250 KM.

Rejsy weekendowe przez cały rok
Gdy temperatury spadają, przestrzeń wewnętrzna pełni rolę swoistego kokonu z 360-stopniowym widokiem na morze. Liczne schowki oraz nowoczesna i praktyczna kuchnia zwiększają komfort przebywania na pokładzie. W słoneczne dni przesuwne szklane drzwi można odsunąć, tworząc przestrzeń z widokiem na morze. Z Merry Fisher 895 Series 2 rejsy rodzinne są możliwe o każdej porze roku i na każdym morzu.

galeria

specyfikacja techniczna

Masa 4197 kg
Długość całkowita 8.94 m
Długość kadłuba 7.98 m
Zanurzenie 0.68 m
Zbiornik wody 160 l
Kabiny / Pokoje 2
Kategoria CE B-6 / C-10

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ PIELUŻEK

LIBERTY MARINE ŁÓDŹ
UL. DĄBROWSKIEGO 207/213
SALON – MATEUSZ PIELUŻEK
+48 723 733 185
MATEUSZ.PIELUZEK@ LIBERTYMOTORS.PL

Tomasz Landowski

Liberty Marine Gdańsk
SALON – TOMASZ LANDOWSKI
+48 885 558 136
tomasz.landowski@ libertymarine.pl
Dyrektor Projektu Liberty Marine

Remigiusz Łoś

Liberty Marine Gdańsk
SALON – REMIGIUSZ ŁOŚ
+48 887 773 387
remigiusz.los@ libertymarine.pl

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź