Gotowe do odbioru

Jachty dostępne od ręki

Cena: 129 500€ netto 115 000€ netto

Kolor: niebieski

JEANNEAU MERRY FISHER 795 SERIE 2


Łódź na weekendowe wypady, która dostosowuje się do Ciebie
Niezależnie od tego, czy szukasz łodzi na poranne wyprawy wędkarskie z przyjaciółmi, czy bardziej interesują Cię długie weekendowe wypady z rodziną, Merry Fisher 795 Series 2 to doskonały wybór, dzięki któremu spędzisz wiele przyjemnych chwil w gronie przyjaciół i rodziny.

Stworzony do weekendowych wypadów na morze
Wygodna, wszechstronna i sprytnie zaprojektowana Merry Fisher 795 Series 2 to łódź na weekendy na wodzie z rodziną i przyjaciółmi. W tym celu została wyposażona w dużą podwójną koję dziobową, a możliwość przekształcenia salonu w dodatkową przestrzeń do spania sprawia, że możesz zabrać na pokład dwóch dodatkowych gości. Model ten wyposażony jest w kabinę prysznicową i łazienkę, a także kuchnię, pozwalając na delektowanie się śniadaniem na pokładzie z 360-stopniowym widokiem na morze z dobrze wentylowanego salonu.

Dostosowany do preferencji
Przyjemny w prowadzeniu, łatwy w obsłudze, elegancki i nowoczesny Merry Fisher 795 Series 2 sprawdzi się w szerokim wachlarzu zastosowań, a ponadto oferuje liczne możliwości personalizacji zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Cenisz sobie wysoką wygodę obsługi? Dziobowy ster strumieniowy i wciągarka elektryczna sprawiają, że nawigowanie w porcie jest dziecinnie proste. Lubisz rejsy z zacięciem sportowym? Silniki o mocy do 250 KM zapewniają świetne osiągi podczas energicznego żeglowania. Szukasz większego komfortu i przyjaznej atmosfery? Dzięki przestronnemu kokpitowi w kształcie litery U, kambuzowi z płytą gazową i blatem oraz klimatyzacji Twoja łódź stanie się przytulną przestrzenią o każdej porze roku.

Jacht demonstracyjny.

specyfikacja techniczna

Masa 2153 kg
Długość całkowita 7.19 m
Długość kadłuba 6.97 m
Zanurzenie 0.58 m
Zbiornik wody 280 l
Kabiny / Pokoje 1
Kategoria CE C-9 (w trakcie)

wyposażenie

images/sboats/exterior_gallery/7726224d5c352f28f8ea5369842f3324.jpg

 

Przyjemna w sterowaniu, łatwa do życia, elegancka, nowoczesna: łódź Merry Fisher 795 Series 2 daje różnorodność, a przy tym można ją spersonalizować na wiele sposobów. Zależy ci na intuicyjnym użytkowaniu? Silnik zaburtowy i kabestan sprawiają, że obsługa w porcie jest przyjemną zabawą. Chcesz pływać na sportowo? Zainteresują cię opcje silnika do 250 KM, dzięki którym łódź nabierze prędkości i wydajności. A może najbardziej cenisz wygodę i przyjemną atmosferę? Konfiguracja kokpitu w kształcie litery “U”, kambuz z palnikiem i blatem czy klimatyzacja sprawiają, że to przyjazna, zapraszająca łódź w każdej porze sezonu.

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ PIELUŻEK

LIBERTY MARINE ŁÓDŹ
UL. DĄBROWSKIEGO 207/213
SALON – MATEUSZ PIELUŻEK
+48 723 733 185
MATEUSZ.PIELUZEK@ LIBERTYMOTORS.PL

Tomasz Landowski

Liberty Marine Gdańsk
SALON – TOMASZ LANDOWSKI
+48 885 558 136
tomasz.landowski@ libertymarine.pl
Dyrektor Projektu Liberty Marine

Remigiusz Łoś

Liberty Marine Gdańsk
SALON – REMIGIUSZ ŁOŚ
+48 887 773 387
remigiusz.los@ libertymarine.pl

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź