Gotowe do odbioru

Jachty dostępne od ręki

Cena: od 150 700€ netto (dostępny od połowy czerwca 2024)

Kolor: biały

JEANNEAU MERRY FISHER 1095


Doświadczanie morza w komfortowych warunkach
W modelu Merry Fisher 1095 wszystkie charakterystyczne atrybuty linii zostały wykorzystane do maksimum. Łódź gwarantuje zatem maksymalne bezpieczeństwo i komfort, wszechstronność, niesamowitą przestrzeń, imponujące wyposażenie oraz niedoścignione poczucie wolności!

Uniwersalna łódź weekendowa w rozmiarze XXL
Merry Fisher 1095 to 10-metrowa łódź motorowa wyposażona w silnik zaburtowy o świetnych osiągach, zapewniający niezawodność, stabilną żeglugę, wyjątkowe właściwości nautyczne i łatwość obsługi. Model ten charakteryzuje się doskonałą zwrotnością nawet przy niższych prędkościach, a jednocześnie może się rozpędzić aż do 37 węzłów. Podstawą sukcesu tej linii są wszechstronność, bogaty wybór wyposażenia oraz przemyślany układ. Ten duży model wyróżnia się ponadto niezwykłą przestronnością, zapewniając jeszcze większy komfort.

Weekendowa rozrywka na wodzie
Na pokładzie znajdują się trzy kabiny, każda z dużymi oknami w kadłubie, Co ważne, obszerna kabina armatorska wyposażona jest w obszerne schowki. Ogromny salon można w ciągu zaledwie kilku sekund zamienić w dodatkową podwójną koję. Bardzo praktyczny kambuz wyposażony jest w płytę gazową i zlew z blatem, umożliwiając cieszenie się posiłkami na pokładzie. Wystarczy zaledwie kilka kroków, aby z jasnej, dobrze wentylowanej sterówki przejść do ogromnego salonu z kokpitem. To miejsce zwiastuje wyjątkowe chwile spędzone w wymarzonych lokalizacjach. Merry Fisher 1095 to łódź przeznaczona do dzielenia się przyjemnością płynącą z życia na wodzie.

galeria

specyfikacja techniczna

Masa 4638 kg
Długość całkowita 10.5 m
Długość kadłuba 9.95 m
Zanurzenie 0.69 m
Zbiornik paliwa 2x 400 l
Zbiornik wody pitnej 160 + 100 l
Kabiny 2 / 3
Certyfikat B8 / C10 (w trakcie)

wyposażenie

images/sboats/exterior_gallery/35c58362ed79a8ddee8e0067196c672d.jpg

 

Dostępne są trzy kabiny, każda z dużymi oknami w kadłubie. Szczególnie imponuje kabina armatorska, wyposażona w obfite schowki. Szeroka mesa potrzebuje zaledwie sekund, aby zmienić się w dodatkową podwójną koję. Niezwykle praktyczny kambuz ma palnik i zlew z blatem, pozwalając ci cieszyć się posiłkami na pokładzie. Z jasnej, dobrze wentylowanej sterówki dzieli cię tylko kilka kroków do szerokiego kokpitu i obietnicy wyjątkowych chwil w najpiękniejszej okolicy. Merry Fisher 1095 to łódź zaprojektowana do wspólnego przeżywania przyjemności, jaką oferuje życie na wodzie.

Dostępne wersje: trzy kabiny lub dodatkowy schowek

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ PIELUŻEK

LIBERTY MARINE ŁÓDŹ
UL. DĄBROWSKIEGO 207/213
SALON – MATEUSZ PIELUŻEK
+48 723 733 185
MATEUSZ.PIELUZEK@ LIBERTYMOTORS.PL

Tomasz Landowski

Liberty Marine Gdańsk
SALON – TOMASZ LANDOWSKI
+48 885 558 136
tomasz.landowski@ libertymarine.pl
Dyrektor Projektu Liberty Marine

Remigiusz Łoś

Liberty Marine Gdańsk
SALON – REMIGIUSZ ŁOŚ
+48 887 773 387
remigiusz.los@ libertymarine.pl

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź