Gotowe do odbioru

Jachty dostępne od ręki

Cena: od 76 000€ netto

Kolor: niebieski

JEANNEAU CAP CAMARAT 7.5 WA S3


Stworzony z myślą o świetnej zabawie

Cap Camarat 7.5 WA Series 3 to łódź stworzona z myślą o pięknych, słonecznych dniach i weekendowych wypadach na wodę.

Komfort i styl przy każdej prędkości
Cap Camarat 7.5 WA Series 3 został stworzony do przecinania morskich fal. Zaprojektowany przez Michaela Petersa kadłub w kształcie litery V zapewnia świetne właściwości nautyczne oraz gwarantuje precyzyjne sterowanie i zwrotność podczas żeglowania, a dokowanie może dodatkowo ułatwić opcjonalny ster strumieniowy. Modułowy kokpit stanowi wygodne miejsce do siedzenia podczas rejsów. Ławkę można ponadto złożyć w zaledwie kilka sekund, aby uzyskać dostęp do schowka lub ułatwić poruszanie się po łodzi w trakcie postoju.

Przedłuż swój pobyt na wodzie
Najbardziej zaskakującą cechą modelu Cap Camarat 7.5 WA Series 3 jest poziom komfortu oraz przestronność przestrzeni mieszkalnych oferowanych przez tę zaledwie siedmiometrową łódź. Kokpit można wyposażyć w opcjonalny kambuz zewnętrzny z lodówką, grillem, zlewem, a także pojemnikiem na żywą przynętę lub kuchenką gazową, który sprzyja rozrywce na świeżym powietrzu. Pod pokładem mieści się elegancki, przestronny salon, który zamienia się w podwójną koję. Duże okna w kadłubie wypełniają wnętrze naturalnym światłem, a prywatną łazienkę umieszczono w oddzielnym pomieszczeniu. Przy tworzeniu tej łodzi pomyślano o wszystkim, dzięki czemu każdy wypad we dwoje można bez problemu przedłużyć na cały weekend, a nawet na dłużej.

galeria

specyfikacja techniczna

Długość całkowita 7,37 m
Długość kadłuba 6,98 m
Szerokość kadłuba 2,51 m
Zanurzenie 1,00 m
Waga 1554 kg
Zbiornik paliwa 330 l
Zbiornik wody pitnej 80 l
Kabiny 1
Kategoria CE C9 / D10

wyposażenie

images/sboats/exterior_gallery/db801ebdb15f0178b8a0e198b3f1f575.jpg

 

Najbardziej na pokładzie Cap Camarat 7.5 WA Series 3 zaskakuje poziom komfortu, jaki można osiągnąć na 7-metrowej łodzi. W kokpicie znajduje się opcjonalny zewnętrzny kambuz z lodówką, grillem, zlewem, opcjonalną wodą lub gazowym piekarnikiem, które pozwolą się świetnie bawić na powietrzu. Zajrzyj niżej, aby odnaleźć przyjemny, przestronny salon, który zmieni się w podwójną koję z dużymi oknami, dzięki którym wnętrze jest skąpane w naturalnym świetle. Prywatny luk znajduje się w osobnym przedziale. Ta łódź ofiaruje ci całą listę powodów, dla których warto przedłużyć swoją wyprawę… zarówno samotną, jak i w parze.

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ PIELUŻEK

LIBERTY MARINE ŁÓDŹ
UL. DĄBROWSKIEGO 207/213
SALON – MATEUSZ PIELUŻEK
+48 723 733 185
MATEUSZ.PIELUZEK@ LIBERTYMOTORS.PL

Tomasz Landowski

Liberty Marine Gdańsk
SALON – TOMASZ LANDOWSKI
+48 885 558 136
tomasz.landowski@ libertymarine.pl
Dyrektor Projektu Liberty Marine

Remigiusz Łoś

Liberty Marine Gdańsk
SALON – REMIGIUSZ ŁOŚ
+48 887 773 387
remigiusz.los@ libertymarine.pl

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź