Gotowe do odbioru

Jachty dostępne od ręki

Cena: od 48 500€ netto

Kolor: biały

JEANNEAU CAP CAMARAT 6.5 WA S3


Zaprojektowany z myślą o wyjątkowych wypadach na wodę

Wyposażony w modułowy kokpit i przestronną kabinę Cap Camarat 6.5 WA Series 3 pozwala na spędzenie niezapomnianych weekendów na wodzie, gwarantując świetną zabawę, relaks i możliwość cieszenia się przepięknymi zachodami słońca.

Przyjemne żeglowanie dla każdego
Zapewniająca bezpieczeństwo i sportowe osiągi łódź Cap Camarat 6.5 WA Series 3 to idealne połączenie komfortu z wydajnością. Zaprojektowany przez Michaela Petersa kadłub w kształcie litery V zapewnia doskonałe prowadzenie na morzu i zwrotność przy prędkościach do 40 węzłów. Przedni pokład przeznaczony jest do relaksu w promieniach słońca. Przemyślany układ kokpitu gwarantuje komfort zarówno podczas postojów, jak i w trakcie żeglowania. Kanapy w kształcie litery U można z łatwością złożyć, tworząc w tej sposób drugi pokład słoneczny, a szerokie platformy pływackie zapewniają wygodny dostęp do wody. Cap Camarat 6.5 WA Series 3 to gwarancja dobrze spędzonego czasu przez wszystkich na pokładzie!

Na pierwsze weekendowe rejsy
Ta wyróżniająca się eleganckim i nowoczesnym profilem łódź oferuje zaskakująco dużo miejsca. Oprócz obszernych schowków mieści również przestronną kabinę z dwoma pojedynczymi kojami, którą można przekształcić w dużą podwójną koję. W ofercie dostępna jest też opcjonalna toaleta chemiczna. Mimo iż projekt Cap Camarat 6.5 WA series 3 powstał z myślą o komforcie całej rodziny, łódź oferuje również niezrównane wrażenia ze spędzenia nocy na pokładzie we dwoje – czy to przy brzegu wyspy, czy w zacisznej zatoce z dala od reszty świata.

specyfikacja techniczna

Długość całkowita 6,31 m
Długość kadłuba 6,11 m
Szerokość kadłuba 2,48 m
Waga 1200 kg
Zbiornik paliwa 170 l
Zbiornik wody pitnej 50 l
Kabiny 1
Dostępne silniki 200 CV (KM)
Certyfikat C8

wyposażenie

images/sboats/exterior_gallery/410f21703099035e0265a3bb9ae2caa5.jpg

 

Szeroki, elegancki i nowoczesny profil łodzi daje zaskakująco dużo przestrzeni, wraz z imponującej wielkości schowkami i przestronną kabiną z dwiema pojedynczymi kabinami, które można połączyć w duże podwójne miejsce do spania. Opcjonalnie można dodać toaletę. Zaprojektowany, aby dawać przyjemność całej rodzinie, Cap Camarat 6.5 WA Series 3 oferuje parom nieporównywalne doświadczenie wspólnej nocy na pokładzie: nad brzegiem wyspy lub potoku, daleko od całego świata.

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ PIELUŻEK

LIBERTY MARINE ŁÓDŹ
UL. DĄBROWSKIEGO 207/213
SALON – MATEUSZ PIELUŻEK
+48 723 733 185
MATEUSZ.PIELUZEK@ LIBERTYMOTORS.PL

Tomasz Landowski

Liberty Marine Gdańsk
SALON – TOMASZ LANDOWSKI
+48 885 558 136
tomasz.landowski@ libertymarine.pl
Dyrektor Projektu Liberty Marine

Remigiusz Łoś

Liberty Marine Gdańsk
SALON – REMIGIUSZ ŁOŚ
+48 887 773 387
remigiusz.los@ libertymarine.pl

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź