Gotowe do odbioru

Jachty dostępne od ręki

Cena: 189 695€ netto

Kolor: niebieski

CRANCHI E26 CLASSIC


Cranchi E26 Classic, zakwalifikowany do plebiscytu Motor Boat Awards 2021 w kategorii łodzie sportowe, to 8-metrowa jednostka rejsowa o unikalnym i wyrafinowanym stylu. W modelu tym osiągnięto doskonałą równowagę między klasyką a współczesnością.

Unikalny design w żaden sposób nie ogranicza wszechstronności. Wręcz przeciwnie – E26 Classic sprawdza się doskonale zarówno jako codzienna łódź rejsowa, jak i luksusowy tender.

Tradycyjna oryginalność

Wyraźnie zarysowany pionowy dziób, charakteryzujący profil jachtu, pozwala już na pierwszy rzut oka dostrzec klasyczny, a zarazem sportowy charakter tego modelu.

Profil łodzi oraz stanowisko nawigacyjne utrzymane są niewątpliwie w sportowym stylu, natomiast eleganckie meble wywołują poczucie wygody i komfortu na pokładzie.

Wyjątkowe nawiązanie tego modelu do tradycji podkreśla pokryty drewnem tekowym pokład dziobowy, przywołujący dziedzictwo drewnianych łodzi. Stanowi on wizualny kontrapunkt dla pokrytej drewnem tekowym platformy rufowej. Nie brak tu bynajmniej innowacyjnych, funkcjonalnych rozwiązań poprawiających komfort w każdej sytuacji. Łódź może się poszczycić dużym pokładem słonecznym, który przykrywa komorę silnika. Wysuwana markiza pozwala w razie potrzeby z łatwością zacienić kokpit. Przestrzeń do siedzenia na środku obejmuje sofę w kształcie litery L, stanowiącą przedłużenie rufowego pokładu słonecznego, oraz dwa fotele obrotowe (prawy dla sternika i lewy dla drugiego sternika). Na czas żeglowania można je zwrócić na dziób, a na potrzeby spotkań towarzyskich skierować na rufę.

Otaczająca stanowisko sterowania szyba przednia na całą szerokość łodzi podkreśla sportowy charakter modelu E26 Classic, zapewniając ochronę sternikowi i osobie na miejscu obok. Na środku szyby umieszczono otwór dający dostęp do pokładu dziobowego.

Pod pokładem dziobowym znajduje się mała kabina i toaleta dla zapewnienia komfortowego pobytu na pokładzie.

E26 Classic to dostojny jacht, co w przypadku firmy o tak znamienitej historii jak Cranchi nie jest szczególnym zaskoczeniem. Jest to również łódź o świetnych osiągach, zbudowana przy użyciu innowacyjnych metod produkcji, która umiejętnie łączy naturalne i zaawansowane technologicznie materiały. Model ten jest przystosowany do żeglugi przybrzeżnej oraz do nawigowania na morzu, a przy tym wymaga minimalnej konserwacji, nawet po całym sezonie spędzonym na wodzie.

W oparciu o koncepcję, która zainspirowała powstanie E26 Classic, narodził się również model E26 Rider – jednostka typu bowrider z silnikiem zaburtowym, która idealnie sprawdzi się jako łódź towarzysząca do obsługi większego jachtu lub willi, a także na potrzeby jednodniowych wycieczek.

Klienci mogą zdecydować się na kolory rekomendowane przez Cranchi Yachts lub wybrać spośród opcji dostępnych w ramach nowej kolekcji kolorystycznej. To jednak nie koniec: program personalizacji został stworzony z myślą o zaspokojeniu wszelkich potrzeb właściciela.

specyfikacja techniczna

Długość całkowita 7.85 m
Długość kadłuba 7.8 m
Zanurzenie 0.95 m
Liczba pasażerów 12
Zbiornik paliwa 270 l
Zbiornik wody 65 l
Kabiny / Pokoje 1
Łazienki 1
Szerokość kadłuba 2,49 m
Kategoria CE B/C
Waga bez silnika 2400 / 2660 kg
Wysokość nad poziomem wody 1,60 m
Liczba pasażerów (kat. B) 10
Liczba pasażerów (kat. C) 12
Miejsca do spania 2
Typ kadłuba Alco Cranchi
Kierownictwo artystyczne Christian Grande

wyposażenie

images/9_e26classic_grey_red_20180905-9454.jpg

 

To w szczególny sposób tradycyjny model; świadczy o tym pokryty drewnem tekowym pokład dziobowy, przywołujący dziedzictwo drewnianych łodzi, który stanowi wizualny kontrapunkt dla pokrytej drewnem tekowym platformy rufowej. Nie brak tu bynajmniej innowacyjnych, funkcjonalnych rozwiązań. Możesz liczyć na komfort w każdej sytuacji; ten model może się szczycić dużym pokładem słonecznym, który pokrywa komorę silnika. Znajduje się na nim wysuwana markiza, odpowiednia, aby zacienić kokpit, gdy tylko to potrzebne. Na środku znajduje się sofa w kształcie litery L, stanowiąca przedłużenie rufowego pokładu słonecznego, oraz dwa fotele obrotowe (dla sternika po prawej stronie i dla drugiego sternika po lewej). Można je skierować na dziób podczas żeglowania, a na rufę podczas spotkań towarzyskich. Pełna szyba przednia typu wraparound podkreśla sportowy charakter E26 Classic oraz chroni sternika i osobę na miejscu obok. Na środku przedniej szyby umieszczono otwór, dający dostęp do pokładu dziobowego. Pod pokładem dziobowym znajduje się mała kabina i toaleta, dzięki którym twój pobyt na pokładzie będzie komfortowy w dzień i w nocy.

nagrody

 

Cranchi E26 Classic, zakwalifikowany do Motor Boat Awards 2021 w kategorii łodzie sportowe, to 8-metrowy day cruiser o unikalnym i wyrafinowanym stylu. Stanowi doskonałą równowagę między klasyką a współczesnością.

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ PIELUŻEK

LIBERTY MARINE ŁÓDŹ
UL. DĄBROWSKIEGO 207/213
SALON – MATEUSZ PIELUŻEK
+48 723 733 185
MATEUSZ.PIELUZEK@ LIBERTYMOTORS.PL

Tomasz Landowski

Liberty Marine Gdańsk
SALON – TOMASZ LANDOWSKI
+48 885 558 136
tomasz.landowski@ libertymarine.pl
Dyrektor Projektu Liberty Marine

Remigiusz Łoś

Liberty Marine Gdańsk
SALON – REMIGIUSZ ŁOŚ
+48 887 773 387
remigiusz.los@ libertymarine.pl

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź