Image

Marka Marex

Liberty Marine: wyłączny dystrybutor na Polskę

Marex to powstały w 1973 roku w Norwegii producent rekreacyjnych łodzi rodzinnych,
który od ponad 50 lat rozwija swoją ofertę w tym segmencie rynkowym.

Profil marki

Marex to powstały w 1973 roku w Norwegii producent rekreacyjnych łodzi rodzinnych, który od ponad 50 lat rozwija swoją ofertę w tym segmencie rynkowym. Obecnie główny zakład produkcyjny znajduje się na Litwie, a firma zatrudnia ponad 450 pracowników wyspecjalizowanych w produkcji jednostek pływających. Marex cieszy się doskonałą reputacją, którą zawdzięcza wyjątkowemu rzemiosłu oraz innowacyjnym metodom produkcji, rygorystycznej kontroli jakości i ciągłemu poszukiwaniu ulepszeń swoich produktów.

Estetyka i funkcjonalność

Producent starannie dobiera wykorzystywane materiały, aby gwarantowały wysoką jakość. Jednocześnie, w typowy dla Skandynawów sposób, łodzie Marex charakteryzują się elegancką przestrzenią, stroniąc od przepychu. W tym celu każdy, nawet najdrobniejszy szczegół projektu jest uważnie analizowany pod kątem jego użyteczności i wygody. To przykład idealnej harmonii pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. Dzięki temu jednostki tego norweskiego producenta to doskonałe połączenie nowych technologii i komfortu dla całej rodziny w oparciu o naturalne materiały, a także innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ergonomii. Producent dokłada starań, aby optymalizować swoje konstrukcje tak, żeby poszczególne elementy gwarantowały trwałość bez nadmiernego zwiększania wagi. Stosowanie metody infuzji próżniowej pozwala na budowanie lżejszych jednostek, które nie tracą nic na swojej wytrzymałości czy trwałości.

Nacisk na bezpieczeństwo

Produkując łodzie przeznaczone głównie dla rodzin, Marex w naturalny sposób koncentruje się na kwestiach bezpieczeństwa, komfortu i niezawodności. W związku z tym firma stosuje rozbudowany system testów wewnętrznych, w ramach których wszystkie kluczowe układy i komponenty poddawane są drobiazgowym kontrolom, ponieważ tolerancja podczas instalacji wynosi nie więcej niż 2-3 milimetry. Przed montażem sprawdzane są wszystkie systemy pokładowe zgodnie z precyzyjnie opracowanym schematem testów, obejmującym 100 różnych punktów, w tym: układ paliwowy, instalację LPG, elektronikę, silnik, ogrzewanie i klimatyzację, oświetlenie, nawigację itp. Proces ten zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów produkcyjnych. Każda łódź Marex jest dokładnie testowana przed przekazaniem jej do punktów sprzedaży. Po zakończeniu serii prób na wodzie każda jednostka przechodzi dodatkowo czterogodzinny test pod natryskiem, którego celem jest ujawnienie i wyeliminowanie potencjalnych przecieków.

Uznanie świata marynistycznego

Już od początków swojej działalności Marex wsłuchiwał się w opinie klientów, wykorzystując je do opracowywania i wprowadzania usprawnień w zakresie komfortu, wygody i ergonomii. Dzięki temu firma osiągnęła wyjątkową jakość swoich produktów. Łodzie tego skandynawskiego producenta wykonane są z niesamowitą dbałością o detale, co regularnie spotyka się z uznaniem świata marynistycznego – ekspertów, dziennikarzy, a także przede wszystkim klientów. Dzięki temu Marex to laureat wielu nagród dla najlepszego producenta łodzi, w tym kilkukrotny zdobywca prestiżowej nagrody European Powerboat of the Year, zwanej żeglarskim Oscarem.

Marex

Sprawdź modele dostępne w naszej ofercie

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź