Image

Marka Jeanneau

Liberty Marine: wyłączny dystrybutor na Polskę

Jeanneau to francuska firma założona w 1957 roku w Les Herbiers,
która specjalizuje się w produkcji jednostek jednokadłubowych, a jej aktualna oferta obejmuje łodzie motorowe i żaglowe.

Profil marki

Jeanneau to francuska firma założona w 1957 roku w Les Herbiers, która specjalizuje się w produkcji jednostek jednokadłubowych, a jej aktualna oferta obejmuje łodzie motorowe i żaglowe. W 1995 roku Jeanneau stała się częścią Groupe Beneteau, światowego lidera w produkcji jachtów i łodzi rekreacyjnych i sportowych, tworząc tym samym jedno z największych przedsiębiorstw w branży marynistycznej na świecie. Firma jest też od dekad związana z Polską, gdyż już w roku 1992 rozpoczęła współpracę z polską stocznią w Ostródzie w zakresie produkcji swoich łodzi. Po dziewięciu latach tej owocnej współpracy ostródzka stocznia została przekształcona w nowy podmiot Ostróda Yacht i włączona do struktur grupy kapitałowej Beneteau.

Szeroka oferta

Obecnie Jeanneau projektuje i buduje łodzie o różnorakim przeznaczeniu – od jednostek o zacięciu sportowym po rekreacyjne jachty rodzinne. Projekty tej francuskiej marki cechują się eleganckimi liniami i ponadczasowym stylem. Są starannie przemyślane aż po najdrobniejsze szczegóły. W ofercie znajdują się zarówno łodzie motorowe, jak i jachty żaglowe. Producent chwali się, że na całym świecie pływa już blisko 300 tysięcy łodzi i jachtów z charakterystycznym logiem marki. To prawdziwy powód do dumy, gdyż w praktyce oznacza to, że jednostki Jeanneau umożliwiły tysiącom ludzi odkrywanie morza i przeżywanie niezapomnianych morskich przygód. Produkty Jeanneau to często pierwszy wybór dla osób, które znajdują się na początku swojej żeglarskiej przygody. Szeroka, zróżnicowana oferta oraz świetna dostępność sprawiają, że często sięgają po nie wędkarze, hobbyści oraz rodziny.

Najlepsze materiały i komponenty

Jeanneau skupia się na tworzeniu swoich jednostek z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod, które gwarantują wymaganą powtarzalność wyrobów oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa i satysfakcji klientów. Jest to możliwe dzięki połączeniu pasji, wieloletniego doświadczenia profesjonalnej kadry z najnowszymi technologiami, nowoczesnym i atrakcyjnym wzornictwem oraz bezkompromisowością w aspekcie jakości. Aby pozyskiwać najwyższej klasy materiały i części, firma wybiera wyłącznie najlepszych dostawców o tak samo rygorystycznym podejściu, którzy przestrzegają najwyższych standardów, wśród których znajdują się takie marki jak Cummins MerCruiser Diesel, Volvo Penta, Navico, Raymarine, Harken, Yamaha czy Garmin.

Przywiązanie do jakości

System kontroli jakości wdrożony przez Jeanneau śledzi produkt na każdym etapie procesu produkcyjnego oraz po jego zakończeniu. Kompleksowe testy uzupełniają regularne badania satysfakcji klientów oraz opinie zwrotne pozyskiwane z rozbudowanej sieci ponad 250 dystrybutorów w 80 krajach. Jako wyłączny dystrybutor produktów Jeanneau w Polsce, Liberty Marine może o tym zaświadczyć. Firma jest tak pewna swoich produktów, że w 2018 roku wydłużyła swoją międzynarodową gwarancję producenta na główne elementy konstrukcyjne z dotychczasowych dwóch aż do dziesięciu lat. Recepta na sukces francuskiego producenta to połączenie blisko 70 lat praktycznego know-how z najnowszymi technologiami budowy jachtów i łodzi. Jak to często bywa, przełomowe technologie miały swoje korzenie w sporcie. Jeanneau ma bowiem bogate tradycje sportowe, a w latach 1982–1998 była wyłącznym dostawcą jachtów dla żeglarskiego Tour de France. Firma może poszczycić się również wprowadzeniem lub rozpowszechnieniem wielu innowacji na przestrzeni lat, jak chociażby wykorzystanie joysticka do łatwiejszego manewrowania i dokowania.

Jeanneau

Sprawdź modele dostępne w naszej ofercie

Skontaktuj się

Masz pytania? Napisz, zadzwoń.

E-mail:

kontakt@libertymarine.pl

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Liberty Corp Sp. z o.o. z siedzibą ul Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź