T55 TRAWELER

ŁODZIE

T55 jest największym z gamy Cranchi Trawler i najlepiej odzwierciedla oryginalną koncepcję promu zaproponowaną przez producentów łodzi: w rzeczywistości jacht jest przeznaczony do rejsów długodystansowych dzięki wyjątkowej autonomii, niskiemu zużyciu paliwa i komfortowi żeglugi. Z tej perspektywy nowy silnik był ważnym czynnikiem. T55 zawiera dwa silniki Volvo Penta IPS D6-650, zapewniające maksymalną wydajność i łatwe manewrowanie dzięki zintegrowanemu systemowi wyposażonemu w joystick i elektroniczne elementy sterujące.

Życie na pokładzie T55 Eco Trawler zapewnia całkowity komfort i swobodę ruchów. W szczególności Flybridge prezentuje przestrzeń z pozornie nieskończonymi możliwościami; wyposażone w duży taras do opalania, przestronną część wypoczynkową ze stołem na osiem osób oraz funkcjonalny barek.
T-TOP, koncentrat dobrze zaprojektowanych i technologicznych materiałów, zapewnia cień i schronienie. Składany dach składa się z mieszanki włókien szklanych i węglowych, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się cieniem i schronieniem, kiedy tylko potrzebujesz, a także zawiera zdejmowaną markizę, aby ocienić dziobowy salon. Kolumna jest również wyposażona w przegródki i szafki, które są przydatne w codziennym życiu na pokładzie, a także pozostawia miejsce na niezwykle funkcjonalny prysznic.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 17,00 m
SZEROKOŚĆ 4,95 m
ZBIORNIK PALIWA 2 800 l
KAJUTY 6 + 1
WAGA BEZ SILNIKA 20 000 kg