T36 CROSSOVER

ŁODZIE

T36 Crossover łączy funkcjonalność trawlera z przygodą jachtu turystycznego. Łódź, która łączy dynamiczne wrażenia żeglarskie z niesamowitym komfortem wnętrza.

Na pokładzie twardy dach i rozległe osłonięte miejsce na pokładzie głównym gwarantują wygodę przez cały czas. Kwadratowy pokład ma w pełni szklaną pokrywę, która zapewnia komfort i ochronę bez blokowania naturalnego światła i widoczności. Przeszklone przesuwane drzwi zamykają ten obszar, dzięki czemu pobyt na pokładzie będzie przyjemny niezależnie od szerokości geograficznej oraz w najgorętszych okresach w ciągu dnia (dzięki systemowi klimatyzacji) lub w najzimniejszych miesiącach.
Naturalną wentylację i dobrą cyrkulację powietrza zapewniają dwa świetliki skierowane w stronę dziobu na twardym blacie: więc gdy jest gorąco, wystarczy otworzyć świetlik, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Nawet przy zamkniętych drzwiach nadal czujesz się jak na zewnątrz. Kokpit, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, jest rozmieszczony na jednym piętrze, bez schodów: T36 Crossover obiecuje, że dostęp do morza będzie natychmiastowy, łatwy i bezpośredni.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 11,85 m
SZEROKOŚĆ 3,53 m
ZBIORNIK PALIWA 600 l
KAJUTY 2 + 1
WAGA BEZ SILNIKA 8 500 kg