SETTANTOTTO 78 ft

ŁODZIE

25-metrowe Settantotto to wspaniały eksponat, wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły; koncepcja piękna, która jest zarówno nowoczesna, jak i klasyczna, niezbędna, ale nie minimalna… ponadczasowa. Ma płynną formę bez wyraźnych krawędzi, dającą naturalne poczucie równowagi. Wybory projektowe Christiana Grande – który ściśle współpracował z Centrum Badań Przemysłu Okrętowego – nie są nadmierne, wymuszone ani agresywne. Jednak ten model wykazuje moc, której można oczekiwać od każdego flagowca. Jej gładkie i muskularne sylwetki są przystosowane do stawienia czoła morzu w każdych warunkach: idealny kadłub, wysoki i rozłożysty dziób oraz wyrazista burta.

Również ekspresyjne połączenie kolorów użytych do konstrukcji i nadbudówki, która jest wyraźnie lżejsza, uwydatniła smukłe i kręte kształty jachtu oraz uczucie czystego zdumienia, gdy odkryjesz przestronne przestrzenie i hojne objętości przeznaczone dla obszarów wewnętrznych , wypełnionych z naturalnym światłem, co widać po symetrycznych odjęciach w kadłubie, na pokładzie głównym i dolnym.
Pokład główny i rozporek to duże otwarte przestrzenie z wydzielonymi obszarami do spotkań towarzyskich i relaksu, od dziobu do rufy. Istnieje również przylegająca platforma plażowa, na którą można bezpiecznie i łatwo dostać się. Pokład plażowy zawiera windę, którą można podnosić, opuszczać lub przesuwać do przodu. Pokład można również przekształcić w ogromny taras z widokiem na morze, dzięki dodatkowej powierzchni zapewnianej przez garaż pokryty tekiem. W garażu znajduje się duża przestrzeń dla przetargu i skutera wodnego, które można oddzielić od obszaru znajdującego się najbliżej plaży używanej na szezlongi.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 25,15 m
SZEROKOŚĆ 5,76 m
ZBIORNIK PALIWA 5 920 l
PASAŻEROWIE do 18 osób
WAGA BEZ SILNIKA 57 000 kg