SETTANTOTTO 67 ft

ŁODZIE

Oto nowy jacht, który wzbogaci ofertę flybridge’a Cranchi. Przy długości przekraczającej 67 stóp (20,8 metra), nowy model nosi nazwę Sessantasette, podobnie jak numer napisany w całości i po włosku. Na tej samej zasadzie okręt flagowy stoczni nosi nazwę Settantotto, co oznacza, że ​​jacht ten daje znacznie więcej niż sugerowałaby jego długość. Oferuje najlepsze wzornictwo i styl Made in Italy, doskonałe rozwiązania techniczne oraz niepowtarzalną i już kultową linię.

Rodzinne uczucie z Cranchi Settantotto jest bardzo silne. Projekt jest prezentowany we współpracy z Centrum Badawczym Cranchi Yachts i Christianem Grande, któremu powierzono kierownictwo artystyczne. Linie są emblematyczne i wzajemnie się uzupełniają, nawiązują do różnych elementów profilu. Na przykład między krzywizną włazu rufowego a wystającą częścią muchy lub między wycięciem okien a wyłamaniem pośrodku ściany.
Dzięki wiedzy Cranchi Settantotto, nowa Sessantasette czerpie również swoje niezwykłe wyposażenie technologiczne z zastosowania zaawansowanych technologicznie materiałów oraz techniki konstrukcyjnej, która nie ma sobie równych na świecie. Jacht będzie zatem oferował najwyższe standardy bezpieczeństwa i najlepsze rozwiązania w zakresie stabilizacji, ograniczania zużycia i emisji, redukcji hałasu oraz automatyki domowej i systemów rozrywki.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 20,80 m
SZEROKOŚĆ 5,45 m
ZBIORNIK PALIWA 4 000 l
PASAŻEROWIE do 18 osób
WAGA BEZ SILNIKA 36 000 kg