ZODIAC OPEN 6.5

BROSZURA

Seria Open to najwyższej klasy jednostki o międzynarodowej renomie. Wyposażone w demontowane tuby, co czyni nie tylko łatwym transport i składowanie, ale wydatnie zmniejsza koszty ewentualnej naprawy, gdyż nie trzeba transportować w tym celu całej jednostki. Składowanie ułatwia także zastosowanie uchylnej konsoli, dzięki temu można przechowywać jednostkę np. w garażu.

Tuby o szerokiej średnicy i opatentowanemu zakończeniu, które ułatwia wsiadanie od strony rufy i zapobiega rozbryzgowi wody. Dużą zaletą jest dostawa oddzielnie kadłuba i akcesoriów, dzięki temu użytkownik może dostosować ich umieszczenie względem swoich potrzeb.
Wytrzymały kadłub z dużą ilością pojemnych bakist oraz rozbudowana gama akcesoriów dodatkowych, pozwala na wszechstronne dostosowanie w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika. Kadłub o kształcie głębokiego V to doskonały kompromis między komfortem i wszechstronnością użytkowania.
Do wyboru wiele kombinacji kolorystycznych kadłuba i tuby. Na stronie www.zodiac-nautic.com możliwe jest dokonanie konfiguracji modelu w 3D.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 6.10 m
SZEROKOŚĆ 2.54 m
MASA NA SUCHO (KG) 760 kg
ILOŚĆ OSÓB 15
ZBIORNIK PALIWA 200 l
MAKSYMALNA MOC (KM) 175