E52F EVOLUZIONE

ŁODZIE

Zaprojektowany przez Christiana Grande, ten 16-metrowy Flybridge wyróżnia się liniowym i nowoczesnym stylem, który doskonale reprezentuje najnowocześniejszą technologię, którą zapewnia.

Zbudowany przy użyciu innowacyjnych procesów i zaawansowanych technologicznie materiałów, E52F Evoluzione jest lekki i wytrzymały, zapewniając zarówno maksymalne bezpieczeństwo, jak i wysoką wydajność na wodzie.
Flybridge oferuje przestronne tereny zewnętrzne. W modelu E52F Evoluzione są one jeszcze większe. Na tym jachcie większość czasu spędzisz na zewnątrz na pięknie urządzonym pokładzie głównym, na sofie na dziobie, w zacienionym kokpicie rufowym, a nawet na pokładzie rufowym, gdzie można urządzić grilla..
Dzięki wiedzy Cranchi Settantotto, nowa Sessantasette czerpie również swoje niezwykłe wyposażenie technologiczne z zastosowania zaawansowanych technologicznie materiałów oraz techniki konstrukcyjnej, która nie ma sobie równych na świecie. Jacht będzie zatem oferował najwyższe standardy bezpieczeństwa i najlepsze rozwiązania w zakresie stabilizacji, ograniczania zużycia i emisji, redukcji hałasu oraz automatyki domowej i systemów rozrywki.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 15,82 m
SZEROKOŚĆ 4,67 m
ZBIORNIK PALIWA 1 570 l
KAJUTY 6 + 1
WAGA BEZ SILNIKA 20 100 kg