E30 ENDURANCE

ŁODZIE

E30 Endurance to urządzenie z wbudowanym silnikiem, które unowocześniło koncepcję i projekt legendarnej linii Endurance. Powstała w latach 80. i od tego czasu jest stale unowocześniana, aby zawsze była w czołówce innowacji w swojej dziedzinie.

Dziś nowy E30 Endurance oferuje bardziej miękkie linie i nowe detale, zwiększając jego praktyczność i elegancję. Pokład rufowy jest w całości pokryty tekiem i dodano do niego całe 70 cm. Drabiny używane do wejścia na pokład z wody mają zintegrowane uchwyty, a pachołki po obu stronach łodzi są chowane. Fotele, sofy i deska rozdzielcza nawigacji zostały odnowione, aby nadać im bardziej sportowy, vintage’owy wygląd.ę na sprzęt elektroniczny, znajdują się na prawej burcie, naprzeciw siedzeń.
Pokłady słoneczne po obu stronach łodzi również zostały przeprojektowane i są wygodniejsze, również dzięki dodanym uchwytom na kubki i zintegrowanym głośnikom. Stół używany do dużej sofy w kształcie litery C w kokpicie można obniżyć dzięki hydraulicznemu serwomechanizmowi, aby przekształcić część wypoczynkową w kolejny pokład słoneczny, który jest chroniony przed krawędziami, aby był wyjątkowo bezpieczny, szczególnie dla dzieci.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 9,85 m
SZEROKOŚĆ 2,98 m
ZBIORNIK PALIWA 326 l
KAJUTY 1
WAGA BEZ SILNIKA 3 090 - 3 450 kg