DOSTĘPNE OD RĘKI

CRANCHI E26 CLASSIC

Model ten jest szczególnie tradycyjny, czego dowodem jest pokryty teakiem pokład dziobowy, nawiązujący do klasycznego dziedzictwa drewnianych łodzi, które stanowi wizualny kontrapunkt dla pokrytej drewnem tekowym platformy rufowej. W E26 Classic oczywiście nie brakuje innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań. Wygoda jest zawsze gwarantowana: ten model ma duży pokład słoneczny zakrywający komorę silnika, w której znajduje się chowana markiza, która w razie potrzeby może służyć do zapewnienia cienia w kokpicie. W części wypoczynkowej na środku łodzi znajduje się sofa w kształcie litery L, która służy jako przedłużenie pokładu słonecznego na rufie, a także dwa krzesła obrotowe (dla pilota po prawej stronie i drugiego pilota po lewej). Mogą być skierowane dziobem podczas żeglowania i rufą podczas spotkań towarzyskich.

Zaokrąglona, ​​pełnowymiarowa szyba przednia podkreśla sportowy charakter E26 Classic i chroni pilota oraz co-pilota. Na środku przedniej szyby znajdują się drzwiczki umożliwiające dostęp do pokładu dziobowego.
Pod pokładem dziobowym znajduje się niewielka kabina i toaleta, dzięki którym pobyt na pokładzie będzie komfortowy w dzień i w nocy. E26 Classic to szlachetny jacht, jak można by oczekiwać od firmy budującej łodzie z historią równie ważną jak Cranchi. To także łódź o wysokich osiągach, zbudowana przy użyciu innowacyjnych metod produkcyjnych, które umiejętnie łączą materiały naturalne i technologiczne. Model ten przystosowany jest do żeglugi morskiej i wymaga minimalnej konserwacji, nawet po całym sezonie na wodzie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY
Karolina Gogolewska
+48 667 901 013
KAROLINA.GOGOLEWSKA@LIBERTYMARINE.PL
Formularz kontaktowy
Linda Szwertner
+48 723 981 750
LINDA.SZWERTNER@LIBERTYMARINE.PL
Formularz kontaktowy

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 7,85 m
SZEROKOŚĆ 2,53 m
ZANURZENIE 0,95 m
ZBIORNIK PALIWA 270 l
KOJE 2
WAGA BEZ SILNIKA 2 400/2 660 kg