A46 LUXURY TENDER

ŁODZIE

Nowonarodzony w gamie jachtów Cranchi to Luxury Tender o długości 46 stóp, z charakterystycznymi cechami, które sprawiają, że jest idealny jako łódź jednodniowa lub ekspresowy cruiser. Patrząc na to od razu czujesz poczucie oryginalności, możesz poczuć siłę i piękno pomysłu.

Projektant Christian Grande chciał podkreślić linie poziome : pasek tworzy bardzo napiętą linię i nie jest przerywany żadnym innym elementem ani pionowym znakiem. Akcent zaznaczony pasem przejmują charakterystyczne dla kadłuba linie szklanego korpusu. Krój, niezbędny, precyzyjny, ale nie agresywny.
Cały obwód jachtu można bezpiecznie pokonywać po nadburciu, po którym można chodzić, nie napotykając żadnych przeszkód. Niezwykle wygodnie jest więc poruszać się ze środka łodzi, gdzie znajduje się konsola sterowa, sztanga i stół, w kierunku dziobu i rufy, gdzie jest więcej miejsc do siedzenia i wygodnych przestrzeni: tworzy to trzy środki ciężkości dobrze- oddalone od siebie, a jednocześnie doskonale skomunikowane, aby zapewnić właścicielowi bezpieczne miejsce, dedykowane przyjemności, relaksowi i serdeczności.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 14,25 m
SZEROKOŚĆ 4,33 m
ZBIORNIK PALIWA 1 500 l
KAJUTY 1
WAGA BEZ SILNIKA 13 500 kg