60 ST

ŁODZIE

60 ST to wyjątkowy krążownik i płynny żaglowiec dzięki doskonałemu kadłubowi i dwóm 725-konnym Volvo Penta IPS.
Ten 18-metrowy jacht jest bardzo zwrotny: potrafi szybko zmieniać kierunek i z łatwością wykonywać ciasne zakręty. Cięcie fal jest wydajne i nie ma ryzyka przechyłów podczas ślizgu.

Cały główny pokład został zaprojektowany tak, abyś mógł w pełni cieszyć się przepływem przestrzeni i stylów stworzonych między obszarami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Duże okna i całkowicie chowany otwarty dach, gwarantowany dzięki miękkiemu materiałowi, zapewniają ciągły przepływ między kokpitem a głównym pokładem.
Na zewnątrz, z miękkim dachem, w kierunku rufy, znajduje się przestronny, zwisający pokład słoneczny, a pod nim jest garaż, a także inne udogodnienia i sprzęt sportowy, a wszystko to zaledwie rzut kamieniem od morza. Szerokie stopnie schodzą na platformę rufową.
W zadaszonej części znajduje się duża konfiguracja siedzeń z sofą w kształcie litery U otaczającą stół, który można rozszerzyć do części jadalnej, podczas gdy przedłużenie części wypoczynkowej jest kontynuowane w kierunku deski rozdzielczej. Naprzeciwko części wypoczynkowej kuchnia biegnie wzdłuż ściany z dużą ilością miejsca na bogaty zestaw urządzeń. Obszar nawigacyjny jest wyposażony w dwa siedzenia i jest efektywnie zaprojektowany tak, aby obejmował całą deskę rozdzielczą i oprzyrządowanie. Cała przestrzeń wyposażona jest w klimatyzację, rozprowadzoną poprzez dobrze zlokalizowane nawiewy.
Do pokładu dziobowego, na którym można cieszyć się kolejnym luksusowym pokładem słonecznym, można łatwo dostać się za pomocą wysokich i solidnych poręczy.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 18,52 m
SZEROKOŚĆ 4,85 m
ZBIORNIK PALIWA 2 100 l
KAJUTY 6 + 1
WAGA BEZ SILNIKA 22 300 kg