E52S EVOLUZIONE

ŁODZIE

18,5-metrowy sztywny jacht z twardym dachem z całym niezbędnym wyposażeniem.
Funkcjonalne i oryginalne wykorzystanie zadaszonych przestrzeni gwarantuje obszerną strefę wypoczynkową i do opalania, którą dodatkowo wzmacnia system rozrywki, szafki i uchwyty na kubki.

Przemieszczanie się między rufią a dziobem jest łatwe i bezpieczne dzięki wysokim poręczom i poręczom umieszczonym na odpowiedniej wysokości. Łatwo jest również zejść na plażę, która jest zanurzalna, aby ułatwić wchodzenie i podnoszenie się wody.
Pod pokładem kabina armatorska znajduje się na środku kadłuba i posiada podwójne łóżko, przy dużych oknach znajduje się szezlong, z którego można podziwiać piękną panoramę, garderoba i duża prywatna łazienka.

Kabina VIP znajduje się na dziobie jachtu i składa się z łóżka na środku pokoju oraz łazienki. Trzecia łazienka ma dwa łóżka ustawione obok siebie, które można przekształcić w łóżko podwójne. Wszystkie łóżka są rozmieszczone wzdłuż osi dziobowej, aby zapewnić maksymalny komfort podczas odpoczynku.

Kwadratowy salon ma nowoczesny, linearny wystrój i został zaprojektowany tak, aby można było podziwiać całą panoramę. Jadalnia znajduje się przy sterze, natomiast w pełni wyposażona kuchnia znajduje się na rufie.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 18,52 m
SZEROKOŚĆ 4,85 m
ZBIORNIK PALIWA 2 100 l
KAJUTY 6 + 1
WAGA BEZ SILNIKA 23 500 kg