375 MAREX

ŁODZIE

Nowy Marex 375 to największa motorówka marki Marex. Jego konstrukcja opierała się na tym samym wyrazie stylistycznym, co wielokrotnie nagradzany Marex 370 ACC. Pomysł polegał na skupieniu się na przestrzeni nad pokładem.

W łodzi zrobiliśmy miejsce na dwa duże miejsca do siedzenia. Główny nacisk kładziony jest na to, że dzisiejsi klienci chcą pozostać na górze i nie mieć miejsca do siedzenia pod pokładem. Marex starał się również nadać łodzi wygląd jachtu w konstrukcji dziobu i szerokiego pokładu bocznego. Zdatność żeglugowa Marex 375 będzie równie dobra jak 370 ACC. Ma planowany kadłub, zbudowany dla pojedynczego lub podwójnego silnika z przekładnią lub wałem.
Poręczne drzwi w przedniej szybie zapewniają szybki, bezpieczny i łatwy dostęp do przedniego pokładu, chociaż obszerne 28 cm pokłady boczne umożliwiają również łatwe poruszanie się po łodzi. Dobrze zaprojektowana pozycja steru, doskonała ergonomia deski rozdzielczej i przejrzyste oprzyrządowanie zapewniają komfortową jazdę, a przestronny, potrójny fotel drugiego pilota zapewnia ekscytujące wrażenia dla całej rodziny. Łódź posiada kilka opcji silnikowych: 1 x Volvo Penta D6-400 (przybliżona prędkość maksymalna – 31 węzłów); 2 x Volvo Penta D4-300 (przybliżona prędkość maksymalna to 40 węzłów) lub 2 x Mercury Diesel TDI 3.0L 260.

 

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 12,05 M
SZEROKOŚĆ 3,55 M
ZANURZENIE 1,05 M
ZBIORNIK PALIWA 700 L
KOJE 2 + 2 + 2
WAGA BEZ SILNIKA 7700 kg