373 AFT CABIN CRUISER

ŁODZIE

373 to łódź dla dużej rodziny. Ma ponadczasowe klasyczne linie i zawiera dużą kabinę rufową. Łódź napędzana jest pojedynczym silnikiem z prostym wałem – dzięki obniżonym pokładom bocznym i łatwemu przejściu na platformę kąpielową łatwo się porusza na 37 stopowej łodzi. Marex nadał łodzi charakter i wygląd „małego statku”.

W bardzo przestronnej kabinie rufowej zapewniającej wysokość stania znajdziesz łóżko pojedyncze i podwójne. Kabina rufowa ma panoramiczny widok przez okno, które obejmuje całą konstrukcję rufową. Kabiny dziobowe wyposażone są w podwójne łóżko, dodatkowo na śródokręciu znajduje się pojedyncze łóżko. Pomieszczenie to doskonale sprawdza się jako pomieszczenie do przechowywania, gdy nie jest używane. Oddzielna toaleta i niezależna łazienka z prysznicem znajdują się na śródokręciu. Kokpit Marex 373 ACC zapewnia zakwaterowanie dla dużej grupy siedzącej do dziewięciu-dziesięciu osób.
Część siedzenia służy również jako miejsce drugiego pilota dla dwóch osób, co jest ważnym szczegółem dla pasażerów. Sąsiadujące z dużym stołem jadalnym, inteligentne krzesła barowe są pierwszymi, jakie pojawiły się na rzemiośle tej wielkości i są bardzo praktyczne, szczególnie dla szefa kuchni. System baldachimów jest prosty i podobny pod względem konstrukcji i łatwości użytkowania jak najnowsze nosidełka. Po złożeniu kaptur jest schowany w zagłębieniu z tyłu poduszek do opalania. 373 jest wersją liftingu 370 ACC.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 11,37 m
SZEROKOŚĆ 3,50 m
ZANURZENIE 1,00 m
ZBIORNIK PALIWA 650 l
KOJE 3+2+1
WAGA BEZ SILNIKA 6900 kg