330 SCANDINAVIA

ŁODZIE

Marex 310 SC to idealny, rodzinny Cruiser, który imponuje ogromną przestrzenią w kokpicie. Posiada inteligentne siedzenie rozciągające się od pozycji steru do siedzenia pasażera z miejscem dla dziesięciu osób wokół stołu. Zarówno na prawej jak i lewej burcie materace można przekształcić w łóżko słoneczne. Daje to również opcję miejsca do spania. Część siedząca, a także platforma kąpielowa mają wiele schowków. Siedzenie na rufie, które można również podwoić, to idealne miejsce na relaks w słoneczne dni.

Łódź ma dużą przestrzeń pod pokładem. Uczucie to jest spotęgowane dużymi drzwiami dzielącymi obszar kokpitu i dolny pokład. Dzięki temu naturalne światło przenika do kuchni/korytarza i znacznie zwiększa poczucie przestrzeni. W przedniej kabinie duże okna w kadłubie zapewniają dużo światła i doskonały widok na zewnątrz. W średniej kabinie znajduje się podwójna koja oraz pojemna szafa. Pomiędzy kabinami znajduje się pięknie wykończona łazienka.
Łódź posiada podwójne miejsce sterowe oraz dodatkowe pojedyncze miejsce na lewej burcie. Duży kokpit wyposażony jest w przesuwne szyberdachy oraz najszybszy na świecie system cabrio. Czasza wysuwa się z bocznych szafek jak zasłona w ciągu kilku sekund.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ 9,46 m
SZEROKOŚĆ 3,22 m
ZANURZENIE 0,97 m
ZBIORNIK PALIWA 440 l
KOJE 4 + 2
WAGA BEZ SILNIKA 4500 kg